powered by Agones.gr

Τετάρτη 17 Νοεμβρίου 2010

Χάλασε η τριάδα μας στο 94΄ !!!

Καλημέρα σε όλους φίλοι μου χθες σταθήκαμε πολύ άτυχοι αφού  χάλασε η τριάδα μας στο 94΄λεπτο της αναμέτρησης Μίλτον Κέινς Ντονς - Στίβενατζ  όπου αναδείχτηκαν ισόπαλες (1 - 1).

ΤΡΙΑΔΑ                  2 / 3

Ο Lewis Guy φαινόταν να έχει σκοράρει το νικητήριο γκολ στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου για την Μίλτον Κέινς Ντονς, αλλά ο Charles σημείωσε δραματική ισοφάριση στο 94΄του αγώνα και έστειλε το παιχνίδι στην παράταση εκεί όπου καμία ομάδα δεν βγήκε νικητής και το παιχνίδι οδηγήθηκε στα πέναλτι. Την πρόκριση πήραν τελικά οι φιλοξενούμενοι που επικράτησαν με 6 - 7 στη διαδικασία των πέναλτι .
Η Λέιτον Όριεντ πήρε ένα προβάδισμα 2 - 0 με τα γκολ των  Scott McGleish και Alex Revell και το είδε να χάνετε μέσα σε 60 δευτερόλεπτα στα μέσα της δεύτερης περιόδου, όταν η Στιλέτα έφεραν το παιχνίδι στα ίσια με γκολ των Green στο 67΄και  του Taiwo στο 68΄.
Ομως ο Scott Mcgleish  στο 76ο λεπτό έδωσε τη νίκη πρόκριση στη Λέιτον Όριεντ.
Η Πιτέρμπορο πήρε σπουδαία πρόκριση με 4-1  στο London Road κατά της Στόκπορτ .